SLY.HU FORUM -> nowon-os szerverek
SLY.HU 
Hilfe/Help Suche/Search Mitglieder/Members Kalender/Calendar

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Topic Informationen und Optionen
nowon-os szerverek
7 válasz érkezett 2004 Mar 24, 00:05 óta.
« Előző, régebbi téma | Counter-Strike | Következő, újabb téma »
Témakövetés | A téma továbbítása e-mail-ben | A téma nyomtatása

Létrehozva: 2004 Mar 24, 00:05
Quote Post
bonecyb
Unregistered

sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szügségem!!
Meg tudná valaki nekem monani, hogy hogyan tudnék NOWON-os szervert csinálni?
Előre is köszönöm!!!
Fontos lenne ide is írhattok: Bonecyb@lamer.hu

Létrehozva: 2004 Mar 24, 23:10
Quote Post
THOMi
MEMBER of SLY
Group Icon
    Csoport: Admin
    Azonosító: 1
    Regisztrált: 04 Jan 18

QUOTE (bonecyb @ 2004 Mar 24, 00:05)
sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szügségem!!
Meg tudná valaki nekem monani, hogy hogyan tudnék NOWON-os szervert csinálni?
Előre is köszönöm!!!
Fontos lenne ide is írhattok: Bonecyb@lamer.hu

hella, 1 éve nem támogatjuk a nowonos szerverek létét wink.gif

1xerű az ok, hl keyt lehet kapni boltba' 2000 ft-ért, ennyit megér cool.gif

amúgy meg kell törni a hl 1ik fájlját és már mehet is a hent,
linuxnál ezt: engine_i386.so

winfosnál már nem emléxem

wine.gif

--------------------
+------------------------------------+
|_AKCIO! AKCIO! AKCIO! AKCIO!_|
| Ezen kupon kivagasa uj monitor|
|_____vasarlasara jogosit fel!____ |
+------------------------------------+

user posted image
PMEmail PosterUsers WebsiteICQYahooMSN

Létrehozva: 2006 Sep 7, 22:00
Quote Post
Bishop
Private
*
    Csoport: Members
    Azonosító: 209
    Regisztrált: 06 Sep 7

Szevasztok !

Az a gondom, hogy bizonyos 1.5-ös NOWON PUBLIC szerverekre nem tudok csatlakozni, mert jelszót kér ! Gondolom ingyenes regisztráció szükséges a játékhoz, de sehol sem találom a neten, hogy ezt hol lehet megejteni. Ilyenek például a [***kivan] Public - CS 1.5 [CD - NOWON] , [BuNKeR]!ParaDicsom CS1.5 PuBLiC [NoWON|CD] , FAdmins Clan - Public & WAR - CS 1.5 [CD - NOWON]

Mit tegyek?
PMEmail Poster

Létrehozva: 2006 Sep 10, 00:24
Quote Post
mefry
Private
*
    Csoport: Members
    Azonosító: 212
    Regisztrált: 06 Sep 9

QUOTE (Bishop @ 2006 Sep 7, 22:00)
Szevasztok !

Az a gondom, hogy bizonyos 1.5-ös NOWON PUBLIC szerverekre nem tudok csatlakozni, mert jelszót kér ! Gondolom ingyenes regisztráció szükséges a játékhoz, de sehol sem találom a neten, hogy ezt hol lehet megejteni. Ilyenek például a [***kivan] Public - CS 1.5 [CD - NOWON] , [BuNKeR]!ParaDicsom CS1.5 PuBLiC [NoWON|CD] , FAdmins Clan - Public & WAR - CS 1.5 [CD - NOWON]

Mit tegyek?

Javaslatom: írd be a "cshu"-t jelszónak mert a fkivan és a FAdmins is az enyém ... smile.gif wink.gif
vagy keress meg email/MSN: mefry78@gmail.com
PMEmail Poster

Létrehozva: 2006 Sep 19, 14:28
Quote Post
Guest
Unregistered

Valaki Segítsen pls!!!
Leszedtem a CD(Cheating Death 4.33.4-et) és felraktam,bejön jobb aslósarokba az ikonja és az a kis ablakocska. az ablakot azt nyitva hagyom és elinditom a CS 1.5-öt. Van olyan szerver ahol 10perc után de van olyan ahol 2perc után dob ki. MIÉRT? Nem értem.....hiszen elvan indítva a CD és mindebbe az a legjobb h mikor kirak azt írja hogy ehhez kell a CD legfrissebb verziója...dehát a 4.33.4 a legújabb tudtommal.. sad.gif wink.gif

Létrehozva: 2006 Sep 29, 20:58
Quote Post
Guest
Unregistered

Javaslatom: írd be a "cshu"-t jelszónak mert a fkivan és a FAdmins is az enyém ... 

Köszi, így megy tongue.gif Kicsit későn reagáltam, mert nincs témakövetés beállítva(nem tom hogyan kell itt)
Valaki Segítsen pls!!!
Leszedtem a CD(Cheating Death 4.33.4-et) és felraktam,bejön jobb aslósarokba az ikonja és az a kis ablakocska. az ablakot azt nyitva hagyom és elinditom a CS 1.5-öt. Van olyan szerver ahol 10perc után de van olyan ahol 2perc után dob ki. MIÉRT? Nem értem.....hiszen elvan indítva a CD és mindebbe az a legjobb h mikor kirak azt írja hogy ehhez kell a CD legfrissebb verziója...dehát a 4.33.4 a legújabb tudtommal.. 

Sajnos a CD nem tökéletes, nálam is csinálja ezt a dolgot. Ha ezt csinálja, akkor kilépek a cs-ből, kilépek a CD-ből, újraindítom a CD-t, belépek a cs-be és reconnect. Nekem bevált cool.gif
Javasolták ezenkívül a HLSW használatát, ezzel állítólag szintén kiküszöbölhető a probléma !

Létrehozva: 2006 Oct 17, 16:26
Quote Post
Segitseg
Unregistered

QUOTE (mefry @ 2006 Sep 10, 00:24)
QUOTE (Bishop @ 2006 Sep 7, 22:00)
Szevasztok !

Mit tegyek?

Javaslatom: írd be a "cshu"-t jelszónak mert a fkivan és a FAdmins is az enyém ... smile.gif wink.gif
vagy keress meg email/MSN: mefry78@gmail.com

Hello bello valaki segitene ?
Mikor connect-elek egy serverre ezt a hibaüzenetet dobja be és nem tudok sehova mozogni és egy kis idő után kilép a játék magától:S

Your system has been modified. PLease remove the modification to play on this server.
Code 127.
Ez akkor történt mikor direct3D-ből átraktam openGL-be mert ugy meg menü nem volt...
és azóta ezt irja ki.A video karim geforce fx 5600 128mb.stb stb windows xp sp1
cs 1.5
Legyen szives valaki segíteni.
Előre is nagyon szépen köszönöm!

Létrehozva: 2006 Nov 20, 18:24
Quote Post
Guest
Unregistered

QUOTE (Guest @ 2006 Sep 19, 14:28)
Valaki Segítsen pls!!!
Leszedtem a CD(Cheating Death 4.33.4-et) és felraktam,bejön jobb aslósarokba az ikonja és az a kis ablakocska. az ablakot azt nyitva hagyom és elinditom a CS 1.5-öt. Van olyan szerver ahol 10perc után de van olyan ahol 2perc után dob ki. MIÉRT? Nem értem.....hiszen elvan indítva a CD és mindebbe az a legjobb h mikor kirak azt írja hogy ehhez kell a CD legfrissebb verziója...dehát a 4.33.4 a legújabb tudtommal.. sad.gif wink.gif

Nem 1 edi próbléma nyugi . velem is sokszor meg esik h kidob miközbe jól állok )
Ne aggódj e miatt ha tulsokszor csinálja ezt lépj kia gamee ből és nyomj 1 update-t) ezt javaslom ) amugy jó gamet üdv) 1 vki aki nem rosszz cs 1.5 ben biggrin.gif:D tongue.gif wink.gif

1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:
« Előző, régebbi téma | Counter-Strike | Következő, újabb téma »

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Script Execution time: 0.0197 ]   [ 11 queries used ]   [ GZIP tömörítés engedélyezve ]

Designed by Invision-Skins.de
Hungarian Edition by SLY.HU